O firmie

Poznaj Nas lepiej

Technologia opiera się na konstrukcji drewnianej szkieletowej o przekroju profili dla ścian zewnętrznych 14,5cm x 4,5cm. Wykorzystywane jest wyłącznie drewno iglaste lite, ponieważ w porównaniu z drewnem klejonym posiada wszystkie atesty wytrzymałościowe.

Profile są wysuszone komorowo, czterostronnie strugane, fazowane na krawędziach i impregnowane.Wilgotność w granicach 14-18%. Tak przygotowany materiał posiada bardzo dużą trwałość a jednocześnie odporność na ogień, grzyby i owady.

Z przygotowanych profili w fabryce montuje się szkielety, czyli prefabrykaty ścian zewnętrznych oraz szczytowych. Pokryte są one zewnętrzną warstwą elewacji bez izolacji cieplnej. Rozstaw słupków wynosi od 40 do 60cm. Domy szkieletowe buduje się na tradycyjnych fundamentach bądź płytach betonowych, podobnie jak murowane.

Technologię tę charakteryzuje lekkość konstrukcji, a w przypadku zastosowania większych elementów (gotowych) również szybkość budowy. Konstrukcja szkieletowa jest jedną z najlżejszych technologii budownictwa mieszkaniowego, dlatego w wielu sytuacjach jest jedynym rozwiązaniem przy trudnych warunkach gruntowych czyli np. w terenach szkód górniczych i popowodziowych oraz na starych, osłabionych fundamentach, gdzie rozbudowa tradycyjną „ciężką” technologią jest niemożliwa .

Jeżeli fundamenty zostaną zbudowane w którymś z ciepłych miesięcy, dom może powstać nawet zimą. Gotowe szkielety jadą na budowę, gdzie są łączone w całość.

Budujemy domy z drewna. Stosujemy najlepsze materiały. Działamy szybko i sprawnie. Udzielamy wieloletniej gwarancji na nasze domy.

Kontakt

ul. Jodłowa 37, 86-005 Zielonka

Krzysztof Józefowicz tel.516 170 994

Leszek Józefowicz tel.667 266 094

biuro@byddrew.pl

Media

Śledź Nas na Facebook

Śledź Nas na Instagramie

Dodaj opinię

Copyright © 2022 BydDrew | Polityka prywatności